Vyhledávání


Kontakt

Jitka a Jakub Doubravovi
Mlázovy 49, p. Kolinec 341 42

777 753 387
606 607 956

E-mail: rajdo@email.cz

KABARET KAJBAR

Lokální umělecké těleso z Českých Budějovic.

Pocta Láďovi Kajbarovi tancem, hudbou či veršem aneb Liga Stydlivých...

www.kabaretkajbar.webnode.cz


 

ČETBA NA PŘÁNÍ

Nekonečná řada večerů, která přišla na světlo světa roku 2006 v Kavárně Kotva (Bio Kotva v Českých Budějovicích). Po následném tříletém působení v C.k.Solnici v Českých Budějovicích se tento ojedinělý, a z části improvizovaný literární večer přesunul též do Kavárny Jednorožec do Klatov, kde také paralelně pokračuje. Čtení Jakuba Doubravy, který letmo do knih nahlíží, listuje, pročítá a nahlas předčítá, doprovázen vždy živými hudebními i jinými hosty. Co se bude číst, záleží jen na Vás…

Jedinečnost večerů spočívá právě ve volbě textů, která vychází výhradně z přání posluchačů. Následuje jakési dramaturgické ukotvení, kdy se předběžně spojí nespojitelné ( Dekameron a Bukowski, Seifert a Magor Jirous, dokonce Jídelní lístek a filosofie Nietzscheho).

Seznam hudebních hostí: Martin Havlík (kytara), trio Your favorit (housel, viola, viloncello), Lukáš Urbanec (samplery. groovebox), Tomáš Otevřel (basová kytara), Lubomír Bednář (jembe), Tanja Feichtmayr (saxofon), Jan Aschenbrenner (klávesy, piano) etc.

Seznam spolučtoucích: Kryštof Čeřovský, Jiří Laštovka, Michal Dalecký, Hynek Látal etc.